Romantyczna restauracja w Gdyni 

Lato sprzyja romansom! Chcesz zaprosić swoją ukochaną na wyjątkową kolację przy świecach? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej się udać, aby miejsce było klimatyczne, eleganckie i oferowało szeroką gamę potraw? Liczysz na stolik w cichym miejscu, w którym będziecie mogli porozmawiać? Rozumiemy! Jeszcze miesiąc temu, sami szukaliśmy w Gdyni podobnej lokalizacji. Przekonaliśmy się, że jest jedna restauracja w centrum Gdyni, do której warto udać się z ukochaną. To zupełnie nowe miejsce, dotąd nieznane przez wielu turystów, dlatego szczególnie chcemy Wam o nim napisać! 

Restauracja w centrum Gdyni to niezwykle eleganckie i kameralne miejsce, w którym można porozmawiać w ustronnej loży, zjeść coś wykwintnego i… nie zapłacić za to irracjonalnych sum. Brzmi apetycznie? Czytajcie dalej! 
Restauracja Gdynia mieści się w budynku butikowego hotelu w centrum Gdyni i została otwarta dokładnie w październiku 2021 roku. Od dnia otwarcia chyba nie było chwili, aby to miejsce było puste.

Zarówno gdynianie, jak i turyści często rezerwują tutaj stolik. Wszystko po to, aby przekonać się, czy dobre opinie na temat hotelowej restauracji Gdynia to prawda, czy… reklama. Wraz z moją dziewczyną przekonaliśmy się, że restauracji w centrum Gdyni należy się wyróżnienie, a liczne rekomendacje to nie bujda! 

Nowa restauracja w Gdyni — opinie

Moja ocena Restauracji w centrum Gdyni to 5/5. 
Lokal spełnił wszystkie moje oczekiwania odnośnie designu, lokalizacji, kuchni, Obsługi i cen. 

Design

Już sam widok wnętrza Restauracji w centrum Gdyni nastraja do romantycznej kolacji i pobudza kubki smakowe do wytężonej pracy! Restauracja Gdynia jest świetnie urządzona, każdy element aranżacji jest tutaj dobrany z dbałością o szczegół. Kanapy są tutaj bardzo wygodne, a samo ich zastosowanie- zadziwia! Przyzwyczaiłem się, że w restauracjach siedzi się na drewnianych krzesłach, a tu — superwygodne sofy z pikowanym oparciem. To się nazywa inwencja twórcza! 

gdynia restauracja

Lokalizacja

Restauracji Gdynia jest świetna. To ścisłe centrum, tuż przy Pomorskim Parku Technologicznym, niedaleko od Galerii handlowej ,,Batory”. Z drugiej strony znowu, hotel z restauracją w centrum Gdyni dzieli bliska odległość od plaży. Dzięki temu razem z dziewczyną mogliśmy przed kolacją pojeździć rowerem po mieście, a po — udać się na spacer po plaży. 

Kuchnia

Jednym słowem- wspaniała! Jadałem w wielu pysznych miejscach w Trójmieście i uważam, że restauracja w centrum Gdyni wysoko podniosła poprzeczkę innym lokalom gastronomicznym nad morzem. Potrawy są tutaj bardzo pożywne, zdrowe i świeże. Być może brzmi to sloganowo, ale to prawda. Restauracja Gdynia może poszczycić się bogatą kartą dań. W menu uwzględniono również potrawy wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. My zamówiiliśmy akurat wykwintne dania mięsne, ale jestem przekonany w restauracji w centrum Gdyni każdy znajdzie coś dla siebie. 

Obsługa

Kelnerzy, barmani oraz recepcjoniści zachowywali się wzorowo. Rzadko zdarza się także, aby szef kuchni wychodził do Gości i pytał ich o zdanie odnośnie dań. W restauracji Gdynia jest inaczej. Razem z dziewczyną mieliśmy przyjemność poznać lokalnego kuchmistrza i porozmawiać chwilę o smaku zamówionych dań i naszych oczekiwaniach względem restauracji, a także ulubionych daniach. 

Cena

Stosunek ceny do jakości dań jest bardzo dobry. Ceny w restauracji w centrum Gdyni nie jest wygórowany. Za danie obiadowe należy zapłacić około 25 - 72 złote, z czego tych najdroższych dań nie jest szczególnie wiele. W menu przeważają dania  za około 40 złotych, co sprawia, że kolacja we dwoje nie jest zbyt kosztowna. Za takie dania bez żalu  można by zapłacić jeszcze więcej! 

Udogodnienia

Dodatkowym autem Restauracji w centrum Gdyni jest strzeżony parking na zewnątrz. Restauracja Gdynia należy do kompleksu hotelowego, co sprawia, że zarówno goście restauracji, jak i hotelowi mogą wspólnie dzielić plac parkingowy. My z dziewczyną akurat skorzystaliśmy ze stojaka rowerowego, bo przyjechaliśmy na romantyczną kolację w Gdyni naszym wspólnym tandemem! 

gdynia restauracja

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować rocznicę ślubu w Gdyni?

Przestań myśleć, lepiej sprawdź naszą polecaną sale bankietową w Hotelu Gdynia!