Gdzie w Gdyni zorganizować imprezę okolicznościową? 

Odkąd na mapie Gdyni pojawił się nowy obiekt — hotel butikowy w centrum — organizacja imprezy okolicznościowej w Gdyni to… przysłowiowa bułka z masłem!
Rezerwacje na tego typu imprezy również rozchodzą się jak świeże bułeczki, dlatego radzimy, aby w razie zainteresowania ofertą Hotelu w centrum Gdyni nie szczędzić czasu na refleksje. Nie warto się wahać, a ten wpis ma na celu to udowodnić.

Sala konferencyjno — bankietowa w Hotelu w centrum Gdyni

 Korzystaliśmy z usług sali konferencyjno — bankietowej w Hotelu w centrum Gdyni podczas naszego corocznego spotkania pomorskich rowerzystów. Szukaliśmy przestrzeni, w której będziemy mogli uczcić nasz konwent i świetnie się bawić w swoim towarzystwie. Zaprosiliśmy 100 osób, więc zależało nam na tym, aby sala była elegancka, nowoczesna i dobrze zaaranżowana. Hotel w centrum Gdyni znakomicie wywiązał się z przygotowania i obsługi naszego przedsięwzięcia. Personel zadbał o odpowiednie ustawienie stołów. Pracownicy hotelu zaprogramowali także sprzęt grający i dostosowali ustawienia nagłośnienia sufitowego do naszych potrzeb. To nie wszystko. 

Catering z Restauracji Gdynia

W trakcie rezerwacji poprosiliśmy Hotel w centrum Gdynia także o catering. To była dobra decyzja. Restauracja hotelu centrum Gdynia spisała się na medal, serwując nam nasze ulubione potrawy. Szef kuchni nie miał łatwego zadania, bo zażyczyliśmy sobie zdrowych dań i przekąsek dla sportowców. Zgodnie z naszą prośbą  na talerzach pojawiły się ryby, dania makaronowe, sushi i nasze ulubione ,,kulki mocy” z masłem orzechowym! 


Obsługa kelnerska i barmani byli bardzo pomocni i asystowali nam podczas całej imprezy: regulowali klimatyzacje, utrzymywali czystość na stołach oraz  szybko i sprawnie serwowali dania gorące.
Aranżacja sali konferencyjno-bankietowej w Hotelu Gdynia wspaniale oddawała naszą wizję konwentu dla pomorskich rowerzystów. Jestem przekonany, że za rok znów wrócimy do butikowego Hotelu w Gdyni, aby hucznie świętować nasze święto i rozpocząć sezon rowerowy w uroczysty sposób, a także zorganizować konferencje w Gdyni po rajdzie przez Trójmiasto.

sala bankietowa hotel Gdynia

Chcesz zorganizować u nas swoje święto?

Wesele, chrzciny, bierzmowanie, rocznica ślubu oraz urodziny — pomożemy Ci urządzić imprezę, którą zapamiętasz na długo!