Najlepsze bary, kluby i puby w Gdyni

Gdzie iść ze znajomymi w Gdyni? 

Podczas naszego rowerowego wypadu do Gdyni umówiliśmy się ze znajomymi z Gdańska, którzy przyjechali do nas, aby miło spędzić czas. Zanim pojawili się na miejscu, zastanawialiśmy się, gdzie powinniśmy ich zabrać. Myśleliśmy o jakimś ciekawym miejscu, w którym będziemy mogli usiąść, porozmawiać i trochę potańczyć. Nie wykluczaliśmy, że zostaniemy w klubie do późna, o ile muzyka będzie sprzyjająca!

Poniżej udostępniamy Was trzy klubo-kawiarnie w Gdyni, które warto odwiedzić ze swoimi przyjaciółmi. Są to bardzo klimatyczne i ciekawe miejsca, które przyciągają klimatem i przekonują obszerną kartą koktajli i drinków! 

 

bar Gdynia 1

DeguStacja Vintage & Art Club

pub Gdynia

Blues Club 

klub Gdynia

Carnivale Club

DeguStacja Vintage & Art Club to miejsce z potencjałem. Klub mieści się przy ulicy Architektów 1a i jest bardzo klimatyczny. Owszem, początkowo mieliśmy mały problem z dotarciem na miejsce, jednak po chwili udało nam się znaleźć DeguStacje na mapie. Miejsce jest świetnie urządzone, wszędzie płyty winylowe, meble rodem z PRL- u. ciemne światło i ta muzyka! Same ,,stare, dobre hity”. W sezonie odbywa się tu mnóstwo imprez tematycznych, więc warto na bieżąco orientować się, co jest grane w DeguStacji.

Blues Club to wspaniałe miejsce, dla wszystkich fanów mniej tanecznych, a bardziej gitarowych brzmień. Komu w duszy gra muzyka z delty Missisipi może czuć się zaproszony do Blues Clubu przy Portowej 9. Prócz muzyki z głośników odbywa się tutaj wiele tzw. jam session oraz koncertów na żywo. Klubokawiarnia przypadnie do gustu także wszystkim, którzy lubią kameralne i ciekawe miejsca z historią. Blues Club to pierwszy klub bluesowy, jaki powstał w Trójmieście. Do dyspozycji gości pubu są także pokoje. Blues Club jest także organizatorem festiwalu bluesowego w Trójmieście, co dodatkowo podnosi prestiż lokalu i sprawia, że jest on częściej odwiedzany nie tylko przez tych, którzy czują bluesa. 

Carnivale Club to ciekawe miejsce, które swoją stylistyką nawiązuje do sztuki cyrkowej. W klubie można się od odprężyć i rozkoszować pysznymi trunkami zarówno alkoholowimi, jak i bezalkoholowymi (których jako rowerzyści ,,wychyliliśmy” sporo). W klubie można posłuchać dżwięków muzyki elektronicznej, która wprawia w Gości w dobre samopoczucie i trans. Carnivale Club latem otwiera także ogródek piwny. Klub nie narzeka na brak Gości, przy ulicy Władysława IV 11 stale są turyści, którzy zachęceni ciekawym wystrojem klubu zagrzewają tu miejsca na dłużej. Na szczęście, w Carnivale Club podoba się każdemu — nikt nigdy nie zrobił tutaj cyrku! 

Spotkanie w barze to za mało?

Chcesz zorganizować przyjęcie, ale wiesz, gdzie zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę?

Mamy dla Ciebie sprawdzone miejsce na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, kameralne wesele i chcrzciny!