Gdzie zorganizować konferencje w Gdyni?


Ostatnio organizowaliśmy świetny rajd przez Trójmieście. Start był w Gdańsku, a meta w Gdyni. Po rajdzie przewidywaliśmy zorganizować konferencję prasową połączoną z obradami naszego związku kolarskiego.

Po ostatnim konwencie w Hotelu w centrum Gdynia, wybór znów padł na to samo miejsce. Tym razem tylko wynajęliśmy tam salę konferencyjną na 60 osób. 
Zaproszenie na nasze spotkanie po zawodach otrzymało 30 osób. Reszta uczestników konferencji stanowiła grupa dziennikarzy, którzy w Gdyni chcieli porozmawiać z organizatorami i zwycięzcami rajdu.  
Sala konferencyjna w hotelu w centrum Gdyni idealnie sprawdziła się podczas organizacji spotkania. Dzięki funkcjonalnemu zastosowaniu ścianek mobilnych mogliśmy zaaranżować dwa spotkania, które odbywały się jednocześnie. Gdy na jednej sali sportowcy udzielali wywiadów do prasy, na drugiej rada prowadziła dyskusję i planowała kolejne zawody i rajdy. 

Funkcjonalne sale konferencyjne w Gdyni

Tylko hotel w centrum Gdyni oferuje tego typu rozwiązania. U konkurencji musielibyśmy czekać na siebie nawzajem, aby udać się na posiłek. W hotelu Gdynia mogliśmy przyspieszyć realizacje naszych ,,rajdowych” założeń  i cieszyć się obiadem w restauracji w naszym wspólnym gronie. Zyskaliśmy w ten sposób sporo cennego czasu i mogliśmy skupić się na tym, co ważne. 

Wyposażenie sali konferencyjnej w hotelu Gdynia

Warto dodać, iż sale konferencyjne na wynajem w centrum Gdyni są doskonale wyposażone. W butikowym Hotelu Gdynia do naszej dyspozycji pozostawały:

  • rzutnik,
  • projektor,
  • ekran LCD,
  • tablica interaktywna,
  • plansza z mapą rajdu,
  • artykuły piśmiennicze,
  • stanowiska komputerowe,
  • mikrofony i statywy.

Na czas naszego spotkania Hotel w centrum Gdyni zaoferował nam też możliwość korzystania z nagłośnienia sufitowego, dał nam dostęp do panelu sterowania oświetleniem oraz udostępnił pilot do klimatyzacji. 

Konferencje w Gdyni z cateringiem

Obiad w restauracji w centrum Gdyni, który zamykał nasz plan spotkania, był przepyszny. Smak dań w niejaki sposób rekompensował nasz stres podczas rajdu. Dzięki pożywnym daniom mogliśmy też uzupełnić aminokwasy i glikogen stracone w trakcie zawodów. Szef kuchni osiągnął szczyty swoich możliwości, bo zaserwował nam obiadokolację godną mistrzów.  Dzięki takiemu miłemu przyjęciu w Hotelu Gdynia, wszyscy zawodnicy- nawet ci, którzy nie zakończyli zawodów na podium- czuli się w Gdyni jak wygrani! 

konferencje Gdynia

Chcesz zorganizować konferencje w hotelu w centrum Gdyni?

Napisz do nas, a pomożemy Ci znaleźć termin na wynajem sali konferencyjnej w Hotelu Gdynia!